NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft vypustil nový build 10586.122 Windows 10 Mobile

Microsoft včera vypustil nový build 10586.122 pre Windows 10 (desktop) a k dnešnému dňu sme sa dočkali aj buildu pre Windows 10 Mobile pod rovnakým označením ako tomu bolo pri PC verzii, dostupný je pre používateľov je vybraných používateľov Fast Ringu, Slow Ringu a Realease Preview Ringu.

Ak vás táto správa potešila a očakávate, že váš „tátoš“ získal nejaké drastické vylepšenia tak vás budeme musieť sklamať. Microsoft si pre nás totiž pripravil len „kozmetické“ novinky, ktoré vylepšujú predošlú verziu buildi.

Novinky v builde 10586.122 – Windows 10 Mobile

  • Rýchlejšie načítanie videí
  • Vylepšenia sa dočkalo zdieľanie dátového pripojenia
  • Oprava Word Flow, ktorú nebolo možné používať na niektorých stránkach
  • Opravy sa dočkala aj možnosť zavretia všetkých okien v prehliadači Microsoft Edge
  • Upravené boli profily dátového pripojenia (resp. DUAL SIM zariadení)
  • Vylepšená kvalita nahrávaných videí na SD kartu
  • Drobných vylepšení a opráv sme sa dočkali aj v prípade spoľahlivosti systému, vrátane obrazovky Štart
  • Opráv sa dočkala aj aplikácia Budík, resp. Alarm

Zdroj: Windowscentral.com via Winmagazine.cz

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Jedno velké vylepšení se v tomto sestavení nachází, které jste zapomněl zmínit a sice to, že aplikace kamera již umí pracovat např. u Lumie 930 s více mikrofony a zaznamenávat tak prostorový zvuk, tedy funkce Lumia Rich Recording je již plně funkční. Ve všech předchozích buildech využívala k záznamu pouze jeden mikrofon…

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu