NovinkyTECH

Microsoft vylepšuje stránku Outlook.com, prichádza s novým dizajnom a inteligentnými funkciami

Spoločnosť Microsoft včera začala s novým beta programom pre stránku Outlook.com. Testovaný bude nový a viac inteligentný Outlook na webe a používatelia sa môžu do beta testovania onedlho zapojiť.

Zdroj: mspoweruser.com

Hlavná zmena je v dizajne. Microsoft podstatne vylepšil dizajn tejto webovej aplikácie pre Outlook. Nový dizajn je oveľa modernejší a jednoduchší/čistejší. Modernizovaná webová Outlook aplikácia začína oveľa viac pripomínať originálnu Outlook Mail aplikáciu pre Windows 10. Čítanie konverzácií a zobrazovanie príloh z mailov je oveľa prehľadnejšie a jednoduchšie.

Microsoft taktiež pridáva inteligentnú vyhľadávaciu funkciu priamo do stránky Outlook.com. Funkciu inteligentného vyhľadávania Microsoft pridával minulý mesiac aj do ich mobilných aplikácií. Nový Outlook.com prináša funkciu Quick Suggestions (rýchle návrhy), ktorá používateľom pomáha pri vyhľadávaní a dopĺňaní informácií, napríklad o lokálnych reštauráciách, baroch, detailoch Vášho letu alebo lístku na autobus alebo o rozpisoch športových zápasov pri písaní emailov.

Zdroj: mspoweruser.com

Nový Outlook.com beta program bude zatiaľ dostupný iba pre niektorých používateľov. Na stránke by sa mala začať zobrazovať možnosť „Try to beta“ (vyskúšať betu), no nieje zrejmé, či sa táto možnosť po chvíli začne zobrazovať všetkým používateľom, alebo ju obdrží iba užšia skupina používateľov určená na ďalšie testovanie.

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close