NovinkyWindows 10

Microsoft vydal kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10 Anniversary Update

Microsoft dnes do obehu vypustil ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre operačný systém Windows 10 Anniversary Update. Používatelia s Anniversary Update verziou majú možnosť aktualizovať na nový build s označením 14393.1613. Nový build neprináša nové funkcie, ale zahŕňa veľké množstvo odstránených chýb. Vybrali sme pre Vás zoznam najpodstatnejších chýb, ktoré boli v tejto aktualizácii odstránené. Smutnou správou však je, že nový build je zatiaľ dostupný iba pre desktopy.

  • Odstránený problém, keď sa príkaz User Account Control zobrazil pod ďalším otvoreným oknom a zostal zakrytý.
  • Odstránený problém, keď príkaz Add-HgsAttestationTpmHost v Powershelli neotvoril Endorsemnt Key certifikát, napriek tomu že takýto certifikát existuje.
  • Odstránený problém, keď zakódovaný pevný disk niekedy automaticky neodblokoval dáta pri zapnutí systému.
  • Odstránený problém s Azure Multi Factor Authentication počas toho, keď je ADFX server konfigurovaný pre používanie HTTP Proxy.
  • Odstránený problém, keď Remote Desktop klient sa nemohol občasne pripojiť alebo odpojiť, pri pokuse pripojiť sa pomocou RD Gateway.
  • Odstránený problém, keď nezosynchronizovaný prístup pre NtfsQueryLinksInfo viedol ku padnutiu celého systému.
  • Odstránený problém, keď používateľ zadal zlý input do smart card pin okna.

Neprešli ste na Creators Update a stále frčíte na Anniversary Update? Zaznamenali ste niektorú z týchto chýb? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Nebaví ťa vysávanie? So Xiaomi robotom ťa bude baviť! Dostupný je z EÚ skladu. Doma ho môžeš mať už o pár dní | TIP REDACIE
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu