NovinkyWindows 10

Microsoft uvoľnil prvý ISO súbor pre Windows 10 Redstone 4. Tu ho stiahnete

Ak patríte medzi vybrané okruhy program Windows Insider tak už nejaký ten piatok môžete testovať viacero budúcich zostavení Windows 10, medzi nimi v okruhu Skip Ahead je už niekoľko mesiacov dostupná budúcoročnú aktualizáciu Redstone 4, ktorá by mala priniesť viacero noviniek, vrátane Časovej osy, vylepšení Cortany či hlbšej integrácie dizajnového jazyka Fluent Design.

Windows 10 Redstone 4 Build 17025

Doteraz však ak ste chceli vyskúšať toto zostavenie museli ste si ho nainštalovať priamo do PC prostredníctvom programu Windows Insider, alebo ste ho mohli spustiť cez virtuálny počítač. To sa však všetko teraz mení, Microsoft totiž uvoľnil ISO súbor Windows 10 Redstone 4 Build 17025, ktorý je momentálne dostupný k stiahnutiu na stránkach Microsoftu.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu