NovinkyWindows 10

Microsoft upravil systém vyhľadávania a zlepšenia sú vidieť na každom kroku

Microsoft sa vďaka svojej vlastnej aplikácii Microsoft Graph poučil a rozhodol sa na základe našich podnetov poopraviť systém na základe ktorého vyhľadávame veci v Office 365. Tento vylepšený systém vyhľadávania vám umožní vyhľadávať vaše e-maily, dokumenty, aplikácie a aj ľudí v Office 365.

Zdroj: MSP

Taktiež Microsoft vyhovel aj požiadavkám zamestnancov rôznych firiem aby ľahšie mohli nájsť svojich kolegov a aj šéfov. Napríklad si do vyhľadávania stačí zadať meno kolegu a systém vám ukáže predošlé konverzácie čo ste spolu mali. A taktiež do toho istého okienka vyhľadávania môžete napísať meno dokumentu ktorý je uložený na OneDrive úložiskách a ten sa vám hneď pred vašimi očami otvorí. A v neposlednom rade si budete môcť hľadať e-maily od konkrétnych ľudí len vďaka zadaniu meno človeka a obsahu mailu. Tohto našlapaného vylepšenia sa dočkáme už v najbližších mesiacoch.

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Microsoft spája sily s AMD. Ich cieľom je vytvorenie dokonalej cloudovej gamingovej služby
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu