AplikácieNovinkyWindows 10

Microsoft umožní vo Windows 10 editovať videá aj „amatérom“ prostredníctvom vstavanej aplikácie | APLIKÁCIE

Microsoft nedávno v tichosti aktualizoval populárnu aplikáciu Filmy a TV pre operačný systém Windows 10. Update priniesol viacero vylepšení, ktoré zvyšujú výkonnosť aplikácie ale aj samotnú produktivity. Najvýraznejšou novinkou je však možnosť upravovania videí priamo v rozhraní aplikácie.

Úprava videí vo Windows 10 bude o niečo jednoduchšia

Verzia aplikácie, ktorá umožňuje úpravu videí je 10.17102.1391.0. Video upravíte cez ikonku ceruzky (upraviť) v pravom dolnom rohu obrazovky pod časovou osou.

Možnosti úpravy sú celkom široké. Ponúkajú napríklad orezania videa, kreslenia do videa, vytvorenie pomalého videa alebo uloženie fotografie z videa.

V každom prípade sa jedná o pozitívny krok Microsoftu, ktorý umožní používateľom Windows 10 širšie možnosti práce s PC bez dodatočných programov. Hoci stále sa jedná o veľmi „vzdialenú“ aplikáciu od Windows Movie Maker, tak aj napriek tomu ju určite mnohí ocenia.

Movies & TV
Movies & TV
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu