Novinky​​Xbox OneZariadenia

Microsoft tvrdí, že komunikuje so Sony o crossplay

Gamescom 2017 je v plnom prúde a my Vám odtiaľ prinášame novú novinku. Nedávno si herný magazín Gamereactor odchytil muža činu v Xbox. Aaron Greenberg, vedúci marketingu Xbox, tak bol vyspovedaný a povedal pár noviniek o nových tituloch na Xbox One X, o novej Scorpio edícií a taktiež aj o horúcej téme. Crossplay medzi platformami veľkých rivalov. PlayStationXbox.

Vďaka už existujúcemu crossplay pre hru Minecraft medzi týmito dvoma gigantmi, padla otázka, či Microsoft komunikuje o budúcnosti a ďalších spoločných aktivitách so Sony. Greenberg odpovedal:

„Absolútne áno. Sme v kontakte so spoločnosťou Sony [o crossplay], spolupracujeme s nimi na Minecraft. Samozrejme by sme im chceli umožniť byť súčasťou jednej komunity, spojiť hráčov. Takže s nimi komunikujeme a dúfame, že to budú podporovať. „

Greenberg podal síce krátku, no milú odpoveď, ktorá hovorí o všetkom. Ktorú hru by ste najradšej videli s crossplay? Pokojne sa môžete vyjadriť v komentároch.

Celý rozhovor si môžete pozrieť nižsie:

zdroj: gamereactor.eu

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu