Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Microsoft testuje modulárne inteligentné hodinky s prívlastkom Surface

Zdroj: U.S Patent & Trademark Office

Už je nejakú dobu čo sme počuli o nejakých inteligentných hodinkách či fitnes náramku z dielne Microsoftu. Konkrétne naposledy sme mohli počuť o zariadení Band 2 a to ešte v októbri minulého roka kedy sa ich spoločnosť rozhodla stiahnuť z online obchodov. Neskôr sme mohli počuť ešte o prácach na Band 3, ale potom akoby po informáciách zľahla zem.

Dnes, na povrch vyplávali ďalšie zaujímavé informácie ktoré hovoria o tom, že spoločnosť pracuje na modulárnych inteligentných hodinkách, resp. fitnes náramku s prívlastkom „Surface“. Konkrétne, informácie sa objavili v rámci amerického patentového úradu (U.S Patent & Trademark Office).

Zdroj: U.S Patent & Trademark Office

Hovorí sa tam konkrétne o viacerých moduloch ako sú napríklad mikrofón, batéria, senzory či pamäť. Nechýba ani viacero náčrtov poukazujúcich na rozhranie Metro a CShell (adaptívne rozhranie Windows 10 so schopnosťou sa prispôsobiť v závislosti od typu zariadenia).

Zdroj: U.S Patent & Trademark Office

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu