NovinkyZariadenia

Microsoft testuje modulárne inteligentné hodinky s prívlastkom Surface

Už je nejakú dobu čo sme počuli o nejakých inteligentných hodinkách či fitnes náramku z dielne Microsoftu. Konkrétne naposledy sme mohli počuť o zariadení Band 2 a to ešte v októbri minulého roka kedy sa ich spoločnosť rozhodla stiahnuť z online obchodov. Neskôr sme mohli počuť ešte o prácach na Band 3, ale potom akoby po informáciách zľahla zem.

Dnes, na povrch vyplávali ďalšie zaujímavé informácie ktoré hovoria o tom, že spoločnosť pracuje na modulárnych inteligentných hodinkách, resp. fitnes náramku s prívlastkom „Surface“. Konkrétne, informácie sa objavili v rámci amerického patentového úradu (U.S Patent & Trademark Office).

Zdroj: U.S Patent & Trademark Office

Hovorí sa tam konkrétne o viacerých moduloch ako sú napríklad mikrofón, batéria, senzory či pamäť. Nechýba ani viacero náčrtov poukazujúcich na rozhranie Metro a CShell (adaptívne rozhranie Windows 10 so schopnosťou sa prispôsobiť v závislosti od typu zariadenia).

Zdroj: U.S Patent & Trademark Office

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu