Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft sťahuje z obehu posledný build 10586.29

Zdroj: vlastný

Microsoft vypustil len nedávno build pre Windows 10 Mobile pod označením 10586.29, ktorý dnes sťahuje z obehu. Dôvodom je problém spojený s aktualizáciou softwaru, s ktorým sa stretlo malé percento používateľov, aktualizácia sa totiž zasekla na 0 %.  Microsoft tak reagoval na odozvu viacerých používateľov hoci sa jednalo relatívne o malé percento z celkového počtu Insiderov s tým, že údajne už pracuje na oodstránení tejto chyby.

“Sme si vedomí problémov spojených s nedávnym vypustením Windows 10 Mobile aktualizácie, vrátane toho, že aktualizácia nemusela byť vôbec poskytnutá, alebo sa jej inštalácia zasekla na 0 %, a otravných notifikácií o nízkej pamäti. Náš tím už pracuje na opravách a vylepšeniach, ktoré prídu v najbližšej aktualizácii. Medzičasom sme stiahli build 10586.29 pre Windows 10 Mobile z verejných serverov pokiaľ neopravíme tieto nedostatky.”

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Windows Phone Dialler aplikácia mieri do Windows 10. Pripravuje si Microsoft piesoček pre OS Andromeda?
2 Komentáre
  1. Martin says

    Opravene 😀

  2. Ondrej says

    Odstrasenim? 😀

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu