NávodyNovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft sprístupnil Windows 10 Mobile pre doteraz nepodporované zariadenia. Stiahnete ho cez “Over-the-cable-Updater”

Síce neskôr, ale predsa. Trvalo to zhruba dva roky od oficiálneho predstavenia aktuálnej verzie Windows 10 Mobile. Ako ste mohli postrehnúť niekoľko dní dozadu tak sme vám priniesli informácie ohľadne o Over-the-cable-Updater, novej aplikácii ktorá slúži na aktualizáciu vášho Windows 10 Mobile a Windows Phone 8.1 zariadenia.

Hlavnou výhodou tejto aplikácie je to, že po jej pripojení váš telefón aktualizujete hneď na najnovšiu dostupnú verziu operačného systému pre váš smartfón, teda bez toho, aby ste sťahovali „desiatky“ aktualizácií, ktoré aktuálnej verzii predchádzali (v prípade ak ste váš telefón pravidelne neaktualizovávali).

Zdroj: vlastný

Windows 10 Mobile nainštalujete aj na doteraz nepodporované zariadenia

Odhliadnuc od toho, že jej rozhranie je ako z roku „pána“, tak mnohých poteší, že cez aplikáciu je možné stiahnuť Windows 10 Mobile aj pre oficiálne nepodporované zariadenia. Doteraz používatelia hlásia, že sa im podarilo nainštalovať Windows 10 Mobile na zariadenia ako Lumia 920, 620 či 625.

Čo sa týka ostatných doteraz oficiálne nepodporovaných zariadení tak vám bližšie informácie nevieme povedať. V každom prípade stiahnutie aplikácie zaberie pár sekúnd a vyskúšať to môžete hneď aj sami.

Zdroj: vlastný

TIP  Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. L630 aktualizovane na WM10 ide to svižne až sa čudujem že to nevydali až teraz no uvidíme odstupom času zatial je to super

  2. To sa teším. Bol som rozhodnutý opustit WM a ist do androidu. ale ma nejak ten WM drží pri sebe :))))

  3. Ked tak 930, ale skor by som pozeral po 950. Mimochodom, cca za tyzden a pol budeme mat recenziu na Idol 4 Pro

  4. Zajtra to vyskúšam na L630. Ešte otázka. Oplatí sa kupovať 830 alebo 930? Vďaka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu