NovinkyZaujímavosti

Microsoft si pre svojich zamestnancov pripravil kancelárie v korunách stromov. Aj takto chce zlepšiť pracovné podmienky

Ako by podľa vás malo vyzerať zlepšovanie pracovných podmienok? Niektorí zamestnávatelia venujú časť priestorov rôznym meeting roomom či v lepšom prípade „herniam“ kde aspoň na chvíľku môžu zamestnanci zabudnúť na robotu alebo ju prebrať v neformálnom duchu.

Microsoft však tento kráť prišiel skutočne s unikátom. Spoločnosť totiž nechala navrhnúť Petem Nelsonena skutočne zaujímavé priestory, nachádzajúca sa totiž v korunách stromov. Konkrétne ich nájdeme vo výške 3.7m, pričom drvivá väčšina z nich je vyhotovená z dreva a prírodných materiálov, ktoré majú navodiť pocit pohody. Samozrejme, všetky priestory sú vybavené potrebnými technológiami či vybavením (napr. pripojením na internet,..), ktoré sú potrebné pre výkon ich práce.

Kancelárie Microsoftu v korunách stromov

Odhad životnosti takýchto kancelárií je zhruba na 20 rokov. Celkovo spoločnosť takto doteraz vybudovala dva vonkajšie pracovné systémy a chystá sa pustiť aj do tretieho.

Viete si predstaviť takéto pracovné prostredie aj vy? My by sme hneď menili.

Zdroj: Zive.cz

TIP  Už o pár dní sa dočkáme novej generácie Xiaomi Huami Amazfit chytrých hodiniek. PS: prinesú revolučnú technológiu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu