NovinkyWindows 10

Microsoft s Redstone 4 aktualizáciou pravdepodobne prinesie hlbšiu integráciu dizajnového jazyka Fluent Design. Pozrite si ďalšie náhľady

Microsoft len niekoľko dní dozadu začal s oficiálnu distribúciou Windows 10 Fall Creators Update aktualizácie a tak sa môže naplno sústrediť na ďalší veľký update, Redstone 4.

Hoci prvé výsledky prác na Redstone 4 aktualizácii sme mohli už vidieť v rámci Windows Insider okruhov, tak ich sústredenie bolo hlavne na aktuálny update a niet sa čomu ani čudovať. Očakáva sa však, že Redstone 4 bude oveľa kontrastnejšou aktualizáciou ako bol Fall Creators Update. Naznačujú to nie len očakávané funkcionality ako je napríklad Windows TimeLine, ale aj informácie hovoriace o hlbšej integrácii dizajnového jazyka Fluent Design do systému.

Najnovšie náhľady integrácie dizjanového jazyka Fluent Design

Posledné správy hovorili o tom, že Microsoft sa chystá priniesť tento nový dizajnový jazyk do lišty Taskbar, tam to však nekončí.

Ako môžete vidieť nižšie na obrázkoch tak Rafael Rivera na sociálne sieti Twitter odkryl ďalšie náhľady pripravovaných zmien v Redstone 4 aktualizácii. Konkrétne môžete vidieť implementáciu dizajnového jazyka Fluent Design v Nastaveniach PC.

https://twitter.com/WithinRafael/status/923830984495132677

Vyzerá to celkom dobre čo poviete?

Zdroj: vlastný a Twitter

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu