ANDROIDNovinky

Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

Začiatkom tohto roku spoločnosť Microsoft oznámila exkluzívnu spoluprácu s kórejským Samsungom v podobe predaja ich smartfónom Galaxy S8S8 Plus, avšak blokovaných na americkú mobilnú sieť AT&T a Verizon. Na oplátku sme zas mohli v zariadeniach Samsung nájsť predinštalované aplikácie Microsoftu ako sú napríklad Office, OneDrive, Cortana, Outlook a ďalšie.

Samsung Galaxy S8 v Microsoft Edícii pre všetkých

Rozšírená spolupráca týchto spoločností sa tentokrát pretavila v predaji aj odblokovaných zariadení S8 a S8 Plus. To však nie je všetko, nájdeme v nich predinštalovaný už aj Microsoft Launcher, ktorý je oveľa viac prepojený s Windows 10 PC. Okrem moderného UI tam nájdete prehliadač Microsoft, Edge, Cortanu, Xbox, Outlook a ďalšie aplikácie ako aj vybrané funkcionality ako je napríklad funkcia Pokračuj na PC.

„Microsoft Launcher dostupný v Google Play obchode vám dá možnosť prístupu k vášmu kalendáru, dokumentom, k nedávnej aktivite z vášho osobného feedu. Dokonca môžete otvárať vaše dokumenty, fotografie, webové stránky na vašom Windows PC s Microsoft účtom alebo pracovným/školským účtom, a tak byť produktívny cez celú škálu zariadení. “

Momentálne je Samsung Galaxy S8 a S8 Plus dostupný exkluzívne pre americký trh. Ak by ste chceli vyskúšať Microsoft Launcher pre Android tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: Microsoft Store

TIP  Spoločnosť OnePlus sa chystá vrhnúť do boja v segmente chytrých TV. Podarí sa im podľa vás uspieť?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu