ANDROIDAplikácieAppleNovinky

Microsoft prináša možnosť uloženia PDF súborov aj bez prihlásenia sa do svojho účtu. Konečne! | APLIKÁCIE

Office Lens aplikácia patrí medzi tie podarenejšie produkty spoločnosti a je dostupná bez ohľadu na operačný systém, ktorý máte vo svojom smartfóne.

Najnovšia aktualizácia však prichádza pre Android a iOS a prináša dlho očakávanú funkcionalitu, ktorá umožňuje ukladanie súborov do PDF formátu bez toho, aby ste sa museli prihlásiť do svojho účtu. Ide o dlho požadovanú funkciu, aj keď nemáte prístup k internetu. Po novom tak budete môcť ukladať PDF súbory do svojho zariadenia aj v offline a bez vodoznaku.

Pretých, ktorí aplikáciu nepoznajú tak ponúka možnosť oskenovania rôznych materiálov a následne ich upravovať, napríklad orezávať, vylepšovať a podobne a následne ich uložiť vo viacerých formátoch.Office Lens
Office Lens
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: Microsoft blog

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu