NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10

Microsoft prináša Fluent Design aj na web. Je to skutočne pecka

Fluent Design, jedna z hlavných noviniek ktoré boli predstavené počas konferencie Build 2017 pomaly, ale isto dobíja naše počítače.

Medzi poslednými lastovičkami, kde sme mohli vidieť implementáciu základných prvkov (hĺbka, pohyb, mierka, materiál a svetlo) tohto dizajnového jazyka patrí napríklad populárna aplikácia Groove Music, tam však Microsoft nekončí, totiž zmeny budú čakať aj internetový prehliadač Microsoft Edge. Náhľad, ako by to mohlo  na konci dňa vyzerať si môžete pozrieť nižšie vo videách.

https://www.youtube.com/watch?v=i0atXrZswwc

https://youtu.be/oJnnznK_4-g

Ako ste mohli vidieť tak implementácia tohto dizajnového jazyka v prehliadači Microsoft Edge je skutočne veľká. Pre Microsoft však aj naďalej ostáva veľká výzva – uviesť tieto zmeny do reálneho života a na všetky platformy.

TIP  Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu