Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft prerába aplikáciu Windows 10 Fotografie v štýle Goole Fotografie

Zdroj: vlastný

Microsoft plynúcim časom postupne vypúšťa jednu aktualizáciu za druhou pre ich aplikáciu Windows 10 Fotografie a čoraz viac sa podobá na Google Fotografie.

Spoločnosť potvrdila, že všetky doteraz oznámené funkcionality ako aj zmeny prídu spolu s Fall Creators Update aktualizáciou, a niektoré z nich sú už dostupné aj pre vybraných členov programu Windows Insider.

V najnovšej verzii aplikácie Microsoft pridal vyhľadávací panel  fotografií. Znamená to, že používatelia budú môcť na svojich fotografiách vyhľadať napríklad určité veci. Podobne tomu tak aj je aj v aplikácii OneDrive pre web rozhranie, Android a iOS. Zároveň spoločnosť testuje aj vyhľadávania fotografií online prostredníctvom Bing-u čo je však v našich končinách skoro nevyužiteľná funkcionalita.

Zdroj: vlastný

Microsoft Fotografie aplikácia by mala byť v priebehu tohto roka dostupná ešte pre platformy Android a iOS. Čo sa však týka presného dátumu tak ten nie je momentálne známy.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: MSP, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Zoznámte sa s novým nástrojom na vytváranie screenshotov vo Windows 10

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu