AplikácieNovinky

Microsoft prerába aplikáciu Windows 10 Fotografie v štýle Goole Fotografie

Microsoft plynúcim časom postupne vypúšťa jednu aktualizáciu za druhou pre ich aplikáciu Windows 10 Fotografie a čoraz viac sa podobá na Google Fotografie.

Spoločnosť potvrdila, že všetky doteraz oznámené funkcionality ako aj zmeny prídu spolu s Fall Creators Update aktualizáciou, a niektoré z nich sú už dostupné aj pre vybraných členov programu Windows Insider.

V najnovšej verzii aplikácie Microsoft pridal vyhľadávací panel  fotografií. Znamená to, že používatelia budú môcť na svojich fotografiách vyhľadať napríklad určité veci. Podobne tomu tak aj je aj v aplikácii OneDrive pre web rozhranie, Android a iOS. Zároveň spoločnosť testuje aj vyhľadávania fotografií online prostredníctvom Bing-u čo je však v našich končinách skoro nevyužiteľná funkcionalita.

Zdroj: vlastný

Microsoft Fotografie aplikácia by mala byť v priebehu tohto roka dostupná ešte pre platformy Android a iOS. Čo sa však týka presného dátumu tak ten nie je momentálne známy.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: MSP, úvodný obrázok (vlastný)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close