NovinkyWindows 10

Microsoft pravdepodobne začína s testovaním veľkej aktualizácie Redstone 5

 

Ako sa blíži oficiálny termín vypustenia aktualizácie Redstone 4, tak spoločnosť Microsoft podľa reportu Buildfeed sa pripravuje na vypustenie ďalšej veľkej aktualizácie Redstone 5 pre členov programu Windows Insider.

Ak si spomínate tak obdobná situácia bola aj v prípade vypustenia aktualizácie RS4 v minulom roku. Akonáhle bola aktualizácia pripravená RS3 pripravená tak aktualizáciu RS4 Microsoft začal pripravovať update v rámci okruhu Skip Ahead. Buildfeed očakáva, že situácia sa bude opäť opakovať.

Zdroj: MSP

Zároveň Buildfeed poukazuje aj na to, že v rámci obchodu Microsoft boli pridané nové jazykové balíčky, v rámci ktorých možno vidieť aj označenie týkajúce sa aktualizácie Redstone 5.

Zdroj: MSP

 

 

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu