Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft plánuje pridať možnosť darovať hru kamarátovi do Xbox Store

Zdroj: vlastný

Microsoft už dlhšiu dobu plánuje pridať do Xbox Store možnosť darovať hru Vášmu kamarátovi. Mike Ybarra, viceprezident Xboxu, prezradil na jeho Twitteri, že spoločnosť už nieje ďaleko od pridania tejto možnosti do Xbox Store, a o chvíľu ju v ňom uvidíme.

Zatiaľ ani konkurent Xboxu, Playstation od spoločnosti Sony neponúka možnosť darovať hru, no napríklad hráči používajúci Steam túto funkciu poznajú už dlhé roky, a je známa pod názvom Steam Gift. Darovať hru sa dá samozrejme aj teraz, no hru musíte kamarátovi fyzicky dať na CD alebo kúpiť CD kľúč, zväčša z e-shopov s hrami, a nie priamo z Xbox Store.

Hlasovanie o možnosť darovať hru kamarátovi,  sa vyskytlo aj na fóre Xboxu. Na stránke za ňu hlasovalo skoro 5 000 ľudí, a Microsoft si názor hráčov zrejme zobral ku srdcu.

Zatiaľ nieje známe oficiálne pridania tejto možnosti do Xbox Store, ale určite to bude onedlho. Podobná funkcia by sa mala za chvíľu vyskytnúť aj vo Windows Store.

Zdroj: theverge.com

TIP  Xiaomi predstavuje nový Mi Pad 4 PLUS. Lákať bude veľkou batériou a 10“ displejom

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu