Novinky

Microsoft oznámil nové funkcie pre Skype for Business

Microsoft niekoľko dní oznámil nové funkcie pre aplikáciu Skype for Business, ktoré pozostávajú primárne v úprave konferenčných hovorov a online stretnutí.

Prvá novinka, ktorá bola oznámená sa týka rozšírenie konferenčnej služby spočívajúcej v pridaní ďalších 17 krajín. Celkový počet ku dnešnému dňu je už 32 krajín. Táto funkcionalita umožňuje vytáčanie miestnych čísel z viac ako 60 krajín vďaka čomu výrazne znižuje náklady pre medzinárodné hovory.

Druhou funkcionalitou, ktorú Microsoft oznámil je prinesenie existujúcich telefónnych liniek do prostredia Office 365 prostredia s novou edíctiou Cloud Connector na Skype for Business. Tento produktu umožňuje spájanie existujúcich telefónných liniek a čísla s Office 365 s optimalizovanými, predstavenými obrazmi virtuálnych strojov, v „preklade“ to znamená, že používatelia Office 365 budú mať rovnaké možnosti vo volaniach na siete operátorov ako používatelia aplikácie Skype for Business.

Viac o nových funkciách sa môžete dozvedieť na stránkach Microsoftu via Neowin.net

TIP  Nadstavba MIUI 10 prichádza pre prvé Xiaomi smartfóny. Našli ste medzi nimi aj ten svoj?
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu