NovinkyWindows 10

Microsoft odhalil, že vývoj Continuua trval 3 roky

Spolu s tým ako Microsoft tlačí na užívateľov, aby vyskúšali Continuum, odhalil aj že vývoj tejto veľmi promovanej funkcionality trval 3 roky.

Ako Microsoft uviedol:

“Myšlienka Continuua začala pred tromi rokmi s jednoduchým pozorovaním, že svoje mobilné telefóny berieme, spoliehame sa na ne a cítime sa stratení bez nich. Ale aj napriek tomu, keď príde čas na “skutočnú” prácu, tak aj tak siahneme po našom notebooku alebo stolovom počítači. Takže v konečnom dôsledku aj tak so sebou nosíme naše telefóny spolu s laptomi, alebo čakáme, kým sa vrátime k nášmu stolovému počítaču domov.”

Microsoft v poslednej dobe uskutočnil viacero prieskumov, ktoré chvália Continuum, a práve preto plánuje masívnu expanziu tejto funkcionality v tomto roku.

Continuum vám umožní využívať váš mobilný telefón ako počítač. Stačí k nemu pripojiť klávesnicu s myšou a môžete sa vrhnúť do práce. Aj napriek tomu, že telefón bude slúžiť ako pracovný počítač, tak v ten istý čas si zachová aj všetky funkcionality telefónu a budete môcť z neho telefonovať a posielať smsky. Zároveň sa telefón stane novým minilaptopom, ktorý budete stále u seba nosiť so všetkými potrebnými dátami a funkcionalitami.

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Hlavne ze v celej europe je k lumii 950xl continum dock zadarmo po registracii ale na Slovensku nieeee ale samozrejme cena je rovnaka ako v okolitych krajinach

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu