NovinkyWindows 10Windows 10 Mobile

Microsoft nevydá žiaden nový build pre Windows 10 Fast Ring. Musia najprv opraviť chybu pri inštalácií

Microsoft vydal 2. augusta najnovšiu verziu systému Windows 10 Preview. Jednalo sa o build 16257 a bol vydaný pre Insiderov vo Fast Ringu. Minulý týždeň plánoval priniesť ďalší build. To sa však nepodarilo, pretože zaznamenali “blokujúcu chybu“, ktorá všetky plány zmarila a nový build sa nepodarilo priniesť včas. Preto bola táto aktualizáciu vydaná až tento týždeň.

To sa však ukázalo ako unáhlený krok, pretože sa objavila ďalšia chyba, ktorá komplikuje celú situáciu. Včera informovala Dona Sarkar, vedúca programu Windows Insider, o tom, že pri testovaní dostali rollback.

Neskôr však bližšie informovala o situácii. Taktiež povedala, že na opravu chyby budú potrebovať viac času.

To znamená, že asi najbližšie tri týždne nepríde žiaden nový Fast ring build. To podľa všetkého platí aj na Windows 10 mobile. Sarkar totiž informovala na svojom Twitter účte o tom, že sa snažia “vždy vydať nový build na všetky zariadenia súčasne.

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu

zdroj: neowin.net

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu