TECH

Microsoft nám ukázal „budúcnosť“, predstavil nové inteligentné vyhľadávanie

Microsoft počas včerajšieho dňa ukázal nové inteligentné vyhľadávanie „Visual Search“, ktoré je poháňané vyhľadávačom Bing. Dostupné je na platformách Android a iOS prostredníctvom aplikácií Bing a Microsoft Launcher (Android) pre americký región. Ako už asi tušíte tak nové inteligentné vyhľadávanie funguje na princípe zoskenovania konkrétneho predmetu, ktorý chcete vyhľadať. O všetko ostatné sa postará už inteligentný algoritmus.

Visual Search v praxi

Jediné čo musíte urobiť je nasmerovať kameru na objekt a následne ho vyznačiť na fotografii. Potom na pozadí prebehne vyhľadávanie a vám sa zobrazia výsledky. Ak by ste chceli túto novinku vyskúšať tak momentálne nie je v našom regióne dostupná, ale zúfať nemusíte. Postači vám zmeniť región na USA a následne budete mať túto funkcionalitu dostupnú.

Zdroj: Bing

TIP  Spoločnosť Sony predstavila novú retro konzolu s názvom PlayStation Classic. Stáť bude 99€
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu