NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft najnovším Buildom 15252 pripravuje smartfóny pre Fall Creators Update

Microsoft počas včerajšieho dňa vypustil do obehu aktualizáciu pre Windows 10 Mobile zariadenia, konkrétne pre používateľov okruhu Slow ring. Update prichádza presne po 10 dňoch od poslednej aktualizácie (15245).

Update prináša v podstate všetky známe novinky z Fast ring okruhu, ktoré sú dostupné niekoľko dní. Pre tých, ktorí však nemajú kompletný prehľad čo je nového tak nižšie prinášame súhrn.

  • Aktualizácie prináša všetky vylepšenia z KB4038788.
  • Verzia jadra bola aktualizovaná na 1709, tak ako je tomu aj na PC (príprava na Fall Creators Update aktualizáciu).
  • Bol opravený problém kedy tlačidlo on/off mohlo vyvolať vysoký dopyt po CPU čo spôsobovalo pád viacerých aplikácií (napr. Spracovávanie fotografií vyvoláva vysoký dopyt po CPU. Kde sme mohli byť svedkami pádov aplikácie Fotoaparát).
  • Bol odstránený problém s Messaging aplikáciami (Aplikácia Správ) zobrazovala nesprávne konverzáciu.

Ak sa vám telefón neaktualizoval sám, tak update vyvoláte cez Settings -> Update & security -> Windows Update -> Check for updates.

Zdroj: Windows blog

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu