ŠPEKULÁCIE

FOTOGRAFIE | Pozrite si koncept Lumie 940

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme spomínali novo pripravovanú Lumiu 940, ale čo sa týka vzhľadu tak ten nám ostáva stále zahalený pod rúškom „tajomstva“.

Portál Phonearena.com priniesol niekoľko obrázkov novo pripravovanej vlajkovej  lodi Lumie 940, ktorá by mohla uzrieť svetlo sveta v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov (najskôr v septembri pri oficiálnom vydaní Windows 10 Mobile). Nižšie si môžete pozrieť obrázky Lumie 940, avšak musíme vás informovať, že sa jedná len o koncept a nie o oficiálny vzhľad zariadenia.

Autorom tohto konceptu je Jonas Daehnert, čo na ňho vravíte? Uvítali by ste takéhoto elegána vo vrecku?   

TIP  Poznáme predpokladaný dátum predstavenia Nokie 9, ktorá by mala prísť s 5 šošovkami
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu