Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft Launcher valcuje v Google Play konkurenciu. Je najtrendovejším launcherom obchodu

Zdroj: Microsoft

Arrow Launacher je pôvodným Launcherom vytvoreným v Microsofte pre Android zariadenia, ktorý prešiel niekoľko dní dozadu zmenou názvu na Microsoft Launcher a zároveň dostal aj viacero zaujímavých funkcionalít, pričom jedna z nich vyniká nad ostatným – „Continue on PC“, resp. „Pokračuj na PC“.

Launcher okrem toho ponúka viacero funkcionalít, od chytrých gest aj na vypnutej obrazovke až po viacero možností prispôsobenia rozhrania čo si všimli aj používatelia Android zariadení. Totiž Microsoft Launcer momentálne sa hrdí prívlastkom „najpersonalizovanejší“ Launcher v obchode.

Microsoft Launcher momentálne môžete stiahnuť z obchodu cez odkaz nižšie. Ak si však chcete vyskúšať tie najnovšie novinky, tak musíte byť členom programu Windows Insider. Mimochodom, uvažovali ste nad tým, že by Microsoft mohol v budúcnosti predstaviť aj Android smartfón? Lebo tak intenzívne na vývoji noviniek v mobilnom segmente dlho nepracoval.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Zdroj: vlastný

TIP  Samsung Galaxy Note 9 je oficiálne predstavený. Toto je jeho oficiálna cena pre slovenský trh
1 komentár
  1. JozeF says

    Používam už niekoľko rokov. Pre mňa je to najlepší launcher pre Android telefón. Je rýchly, prehľadný s dostatočnými možnosťami konfigurácie. Je v ňom všetko, čo potrebujem k svojej práci. Odporúčam vyskúšať!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu