Novinky

Microsoft Launcher pre Android dostal veľkú aktualizáciu. Prináša inteligentné vyhľadávanie pomocou fotoaparátu a mnoho ďalší funkcií

Microsoft s plným nasadením pracuje na nových funkcionalitách a vylepšenia a to len v samotnom operačnom systéme Windows 10, ale v aplikáciách, ktoré vyvíja.

Najnovšie Microsoft Launcher pre Android smartfóny dostal aktualizáciu (na verziu 4.11), ktorá prináša viacero noviniek a vylepšení. Tou najvýznamnejšou je však inteligentné vyhľadávanie prostredníctvom fotoaparátu.

Inteligentné vyhľadávanie zapnete pomocou ikonky fotoaparátu v lište vyhľadávania. Následne odfotíte predmet a o ostatné sa postará algoritmus na pozadí, ktorý vám po niekoľkých sekundách vyhodí výsledky vyhľadávania.

Okrem inteligentného vyhľadávania aktualizácia priniesla vylepšenia UI, stránky nastavení, widgetov či kontextového menu, vylepšenia módu čítania v prehliadači Microsoft Edge a ďalšie.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu