ANDROIDNovinkyWindows aplikácie

Microsoft Launcher je jedna z 25 najlepších aplikácií v Google Play hovorí spoločnosť Fast Company

Microsoft pre Android vytvoril viacero úspešných a hlavne užitočných aplikácií. Jednou z nich je Microsoft Launcher, ktorý pôvodne niesol meno Arrow Launcher. Táto aplikácia vznikla v rámci programu Microsoft Garage a treba jej vývojárom uznať, že sa im podarila.

Microsoft Launcher je jedna z 25 najlepších aplikácií v Google Play obchode

Posledné týždne môžeme počuť o veľkých úspechoch tohto launchera, napríklad sa im podarilo prelomiť hranicu milióna stiahnutí a niekoľko dní nato dosiahli ďalší významný míľnik v podobe 10 miliónov inštalácií. Nuž, teraz Microsoft Launcher získal ďalšie ocenia a to konkrétne od spoločnosti Fast Company, ktorá ho vyhodnotila ako jednu z najlepších 25 aplikácií v obchode Google Play.  Microsoft Launcher obsadil 8. miesto.

Pretých, ktorí aplikáciu nepoznajú tak sa jedná o launcher, ktorý umožňuje kompletne prispôsobiť si rozhranie vášho smartfónu. Ponúka tiež možnosti širšej synchronizácie s počítačom ako aj priame prepojenie prostredníctvom funkcie „Pokračuj na PC“.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: Windowslatest.com

TIP  Microsoft „varuje“ používateľov systému Windows 10, aby si neinštalovali prehliadač Chrome alebo Firefox
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu