ANDROIDNovinkyWindows aplikácie

Microsoft Launcher dostal aktualizáciu. Prináša viacero vylepšení | APLIKÁCIE

Microsoft Launcher na Android zariadeniach dostal ďalšiu veľkú aktualizácia, ktorá prináša viacero vylepšení a noviniek. Dostupná je cez Google Play Store.

Najnovšia verzia Microsoft Launcher (4.3.0.38488) prináša:

  • Home App Grid – Po novom môžete vytvárať mriežku až do 12 stĺpcov a riadkov.
  • Pribudla nová uvítacia obrazovka, ktorá umožňuje importovať dáta z iných launcherov ako aj obnoviť pôvodné nastavenia z Microsoft Lanucher backup.
  • Redizajn domovskej obrazovky priniesol úpravu fontu pre aplikácie a mená kastlíkov. Ďalej môže byť vyhľadávací panel umiestnený aj v spodnej časti displeja.
  • Došlo k vylepšeniu Nastavení, ktorá po aktivácii témy sa prispôsobia tiež.
  • Aplikácia drag and drop už nebude otvárať modifikačný režim.

Microsoft tak isto priniesol vylepšenia stability a opravu viacerých chýb. Microsoft Launcher aktualizujete cez odkaz nižšie.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu