Novinky

Microsoft kupuje Secure Islands, technologického lídra v ochrane dát

Microsoft to so zabezpečením svojho systému berie skutočne vážne, včera prostredníctvom svojho blogu oznámil investíciu do spoločnosti Secure Islands, ktorá je technologickým lídrom v ochrane dát.

“Táto akvizícia urýchly schopnosť pomôcť našim zákazníkom ochrániť ich biznis dáta bez ohľadu na to kde sa nachádzajú – cez systémy cloudových služieb spoločnosti Microsoft, ako sú Azure a Office 365, služby tretích strán, a akékoľvek Windows, iOS alebo Android zariadenia.

Po dokončení akvizície, budeme integrovať technológiu Secure Islands do Azure Right Managment Service aby sme poskytli flexibilnú architektúru schopnú plniť tie najprísnejšie požiadavky na ochranu dát. Tieto nové možnosti, v kombinácii s klasifikáciou dát vo Windowse a Office 365, poskytnú našim zákazníkom najkomplexnejšie riešenie pre ochranu dát v tomto odvetí,  píše Takeshi Numoto v blogu o akvizícii spoločnosti Secure Islands…”

Ako ste spokojný vy so zabezpečením systému Windows a jeho aplikácií?

Zdroj: Microsoft Blog

TIP  Už o pár dní sa dočkáme novej generácie Xiaomi Huami Amazfit chytrých hodiniek. PS: prinesú revolučnú technológiu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu