AplikácieNovinkyTECH

Microsoft konečne prináša najlepšiu Apple ARKit funkciu do View3D | APLIKÁCIE

Vďaka HoloLensMicrosoft nepochybne jednu z najlepších, ak nie najlepšiu technológiu rozšírenej reality. Pridávanie 3D objektov má svoje čaro, ale stále tomu niečo malé chýbalo. Microsoft tak priniesol aktualizáciu, ktorá umožňuje využiť rozšírenú realitu aj pomocou vášho telefónu, či tabletu.

Najnovšia aktualizácia pre aplikáciu View3D je zatiaľ dostupná iba pre Insider užívateľov. Prináša sa však možnosť vkladania 3D objektov do reálneho sveta.

zdroj: mspoweruser.com

Aktualizácia na verziu 1.1708.4022.0 prináša taktiež mnoho ďalších vylepšení. Napríklad novú ikonu, novú uvítaciu správu a novú vstavanú galériu 3D objektov. Pre prípad, že Vás omrzí Curiosity, prieskumník na Marse.

Najdôležitejšou funkciu však stále ostáva pridávanie 3D elementov do okolitého prostredia. V duchu „Give life to Mixed reality“, si tak ľudia môžu vychutnať svet plný zaujímavostí. Galéria je totiž naplnená kúskami, ako spomínaný Curiosity Rover, Harajuku dievča, T-Rex, Slon, Ružová príšerka. Netreba však samozrejme pozabudnúť aj na objekty, ktoré si môžete stiahnuť z ReMix 3D.

3D Viewer
3D Viewer
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

zdroj: mspoweruser.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu