Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Microsoft hlási ďalší prírastok do rodiny: Lumia 540 DS

Lumia 540 DS

Microsoft predstavil nový mobilný telefón Lumiu 540 DS (Dual Sim), od ktorej si sľubuje oživenie v segmente strednej triedy. Ale či sa ho dočká je otázne, vzhľadom na to, že neprináša nič revolučné čo by sme nenašli u jeho predchodcoch.

Lumia 540 samozrejme prichádza ako je už u Microsoftu zvykom vo viacerých farebných prevedeniach v 5“ palcovom tele. Prednú stranu tvorí displej s HD rozlíšením (1280×720, 16:9, 294 PPI), srdce telefónu tvorí štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 200 s taktom 1.2 GHz, vnútorná pamäť telefónu je 1 GB RAM a 8GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD karty. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 8 MP, avšak čo sa týka šošovky s veľkou pravdepodobnosťou sa nebude jednať o šošovku z dielne Carl Zeiss, na prednej strane je umiestnení 5 MP širokouhlý fotoaparát,batéria s kapacitou 2200 mAh, ktorá je samozrejme vymeniteľná.

Lumia 540 DS
Lumia 540 DS

Cena zariadenia by sa mala pohybovať na úrovni zhruba 150 USD, čo pri dnešnom kurze je približne 140 EUR.

2 Komentáre
  1. Martin says

    pravda, dakujem.

  2. myzu says

    claire zeiss?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu