Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Microsoft Edge kraľuje internetovým prehliadačom. Teda aspoň z pohľadu energetickej náročnosti, tvrdí to Microsoft

Zdroj: Youtube (Windows)

Windows 10 April update je tu už niekoľko dní. Spolu s viacerými novinkami sme sa dočkali aj niekoľkých negatív. Napríklad niektorí používatelia sa stretli s čiernou obrazovkou či  ďalší mali problémy s antivírusom Avast.

Na druhej strane sme sa dočkali aj viacerých pozitívnych zmien. Okrem dizajnových noviniek a funkcionalít sme sa dočkali aj viacerých vylepšení na pozadí. Jednou z nich je výdrž batérie pri využívaní internetových prehliadačov. Najnovšie spoločnosť Microsoft vydala video kde porovnáva Microsoft Edge s prehliadačmi Google Chrome a Mozilla Firefox. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Test výdrže batérie

Ako ste mohli vo videu vyššie vidieť tak jednoznačne dominoval internetový prehliadač Microsoft Edge, ktorý vyšťavil batériu po 14:20:07. Druhý skončil internetový prehliadač Google Chrome, ktorý  batériu vyšťavil za 12:32:58. Najhoršie dopadol internetový prehliadač Mozilla Firefox, ktorý batériu dorazila už po 7:15:16.

Zdroj: vlastný, Youtube (Windows)

Komentáre sú vypnuté

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu