ANDROIDNovinky

Microsoft Edge dosiahol historický míľnik. Avšak na Android zariadeniach

Microsoft Edge, internetový prehliadač, ktorý bol dlho exkluzívne dostupný len pre Windows 10 a Windows 10 Mobile zariadenia získal za 6 týždňov od dostupnosti na Android zariadeniach pol milióna zákazníkov. Nuž čísla sa ku včerajšiemu dňu zdvojnásobili.

Internetový prehliadač Microsoft Edge ku včerajšiemu dňu dosiahol historický míľnik 1 milión stiahnutí.

Zdroj: vlastný

Microsoftu sa na Android platforme darí celkom úspešne. V poslednej dobe priniesol pre platformu z kuchyne Google aj iné služby ako je napríklad inteligentná hlasová asistentka Cortana, prostredníctvom ktorej ide prepojiť smartfón dokonca s PC. V každom prípade Microsoftu k tomuto míľniku gratulujeme a pevne veríme, že úspech ich popoženie v prinášaní nových služieb. Ak by ste chceli Microsoft Edge vyskúšať na Android platforme tak ho stiahnete z obchodu nižšie.

Microsoft Edge
Microsoft Edge

Zdroj: vlastný
Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu