NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft stráca hlavu programu Lumia Imaging, odchádza k Nokii

Ak patríte medzi  fanúšikov alebo vlastníkov zariadení značky Lumia tak ste už pravdepodobne okúsili prácu Juha Alakahru, bývalú hlavu programu programu Lumia Imaging, ktorá stála napríklad aj za legendárnym zariadením Nokia Pureview 808 s 41 MPx fotoaparátom.

Počas včerajšieho dňa Juha prostredníctvom sociálnej siete oznámil, že strávil prvý deň na novej pozícii v spoločnosti Nokia na oddelení „Nokia Technologies“ ako vedúci pracovník.

„Malé oznámenie: dnes bol môj prvý deň v Nokia Technologies. Odteraz som nová hlava Imaging v Ozo tíme.“

Pre tých, ktorí počujú o Ozo tíme prvýkrát, tak sa jedná o oddelenie ktoré má na starosti 360-stupňovú kameru, avšak ktorá nie je primárne určená pre bežného zákazníka, jej cena je totiž 60,000 dolárov.

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu