NovinkyWindows 10

Microsoft do Windows Store obchodu vráti štítok, ktorý informuje používateľov o poslednej aktualizácii

Microsoft sa v júni 2015 rozhodol odstrániť kolónku v ktorej ukazovalo dátum posledného updatu z Windows Store. Avšak užívatelia sa nikdy nedozvedeli prečo sa to stalo. Jeden z dôvodov mohol byť, že sa tam zjavovali veľmi nepekné čísla ktoré hovorili, že niektoré aplikácie neboli aktualizované po dlhý čas. To mohlo hádzať zlé svetlo na Microsoft.

30. septembra však Microsoft uznal, že je pre užívateľov dôležité aby vedeli čas posledného update a tak túto funkciu už čoskoro vráti do Windows Store. Možno ste už aj vy zaregistrovali pri prezeraní niektorých aplikácií, že vám vyskočil žltý štítok o možnosti stiahnutia novo vydanej aktualizácie. Avšak nefunguje to u všetkých zatiaľ a ta to môže byť len test ako na túto staronovú vec používatelia reagujú.

Dúfame však, že Microsoft túto funkciu zavedie natrvalo a my sa vždy dozvieme čas kedy bola naša obľúbená appka či hra aktualizovaná naposledy. My sme to síce ešte nezaregistrovali ale dajte nám vedieť či vy už hej celkom nás to zaujíma.   

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu