Novinky

Microsoft Build: Windows 10 prinesie počítač vo vrecku (Continuum)

Microsoft prináša ďalšiu užitočnú funkcionalitu, ktorú sa nebojíme označiť za revolučnú, nesie názov Continnum. Táto funkcionalita vám prinesie do vrecka takmer plnohodnotný PC. Áno čítate správne, plnohodnotný PC v tele o rozmeroch zhruba 5“ palcového zariadenia. Totiž Continnum označuje šikovnú funkcionalitu, vďaka ktorej budete môcť prepojiť váš smartfón s HDMI monitorom a následne sa prístroj prepne do špeciálneho režimu, v ktorom budete s ním pracovať ako s bežným PC. Samozrejmosťou je aj možnosť pripojenia klávesnice či myšky, či už cez kábel (v prípade redukcie) alebo prostredníctvom technológie bluetooth. Naviac podľa slov Microsoftu bude možné využívať aj všetky funkcie vášho smartfónu (teda napr. telefonovať, smskovať,…)

TIP  3 funkcie, ktoré by sme radi videli v novom Windowse 10, ktorý príde čo nevidieť
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu