Novinky

Microsoft potvrdil práce na chytrom náramku Microsoft Band 2

Už je to takmer rok od uvedenie chytrého náramku Microsoft Band, ktorý spĺňa viacero úloh, cez osobného trénera až po funkciu klasických hodiniek. Microsoft na chytrom náramku si dal skutočne záležať, čo sa odzrkadlilo na viacerých senzoroch, ktoré konkurencií chýbali alebo na výdrži batérie.

Microsoft, ešte počas mája tvrdil, že pracuje na nástupcovi úspešného zariadenia, ale nepovedal konkrétne na akom. Toto odhalenie prišlo až v týchto dňoch, kedy Microsoft oficiálne potvrdil, že pracuje na novej verzii tohto populárneho fitnes náramku.

Avšak čo sa týka vylepšení, na ktorých Microsoft pracujete, tak tie nie sú ešte známe. Jediná známa informácia pochádza od Kevina Turnera (prevádzkový riaditeľ Microsoftu), ktorý na margo pripravovaného chytrého náramku povedal len „pracujeme na tom“.

Čo by podľa vás mohla priniesť druhá generácie Microsoft Band?

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Dúfam, že sa zvýši výdrž batérie pri zapnutom GPS, a mohol by byť aj viac odolný voči vode, kedže prvá verzia nebola vhodná na plávanie. Neviem, ako fungovala prvá verzia, ale osobne by som prijal možnosť dobíjať náramok počas aktivity, napr. z powerabnku

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu