Novinky

Microsoft Band 2 prináša aktualizáciu hlavne pre súťaživých milovníkov Microsoft Health

Uživatelia Microsoft Bandu (náramku), tešte sa! Ide o veľký update, ktorý okrem opravy chýb, zlepšenia výkonnosti, prináša aj niekoľko nových funkcionalit hlavne pre Microsoft Health, aplikáciu, ktorá vám pomáha udržat sa fit a zdravými. Nižšie si môžete pozrieť novinky:

  • Pripojte sa a súťažte s priateľmi – vytvárajte im výzvy na prejdené kroky, výjdené poschodia, kardiominúty, kolečká, odbicyklované kilometre. Súťažiť môžete s priateľmi jednoducho aj cez Facebook.
  • Selektívne nastavenia pre aplikácie – teraz si na Microsoft Bande môžete nastaviť, ktoré aplikácie budú posielať notifikácie a ktoré nie.
  • Pridajte viacero dlaždíc do Vášho Microsoft Bandu – teraz môžete pridať až 20 dlaždíc do štartovacej obrazovky vášho Bandu.

S novinkámi zameranými na súťaživosť pravdepodobne začne Microsoft Band využívať viacero ľudí, ktorí majú v sebe súťažíveho ducha. Tento update by mohol byť presne pre tých, ktorí radi behajú a používajú rôzne aplikácie, aby ukázali, koľko toho zabehli. Ak ste jeden z nich, tak vám Microsoft Band v tomto ohľade uľahčí život. Stačí, aby niekto z vaších priateľov používal Microsoft Band spolu s Microsoft Health a aplikácia vás na to automaticky upozorní aj pomocou facebooku.

Microsoft Health si môžete stiahnúť na TOMTO LINKU. Health je dostupný aj na iných platformách – apple a android.

 

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu