AppleNovinky

Microsoft aktualizoval funkciu „Pokračuj na PC“ pre iOS zariadenia. Prináša novú ikonku a vylepšenia rýchlosti

Funkcia Continue on PC, alebo pre nás skôr známa ako Pokračuj na PC je už nejaký ten piatok dostupná pre Android a iOS zariadenia, čo sa týka Windows Phone smartfónov tak tam je dostupná len prostredníctvom aplikácií tretích strán (napr. Roamit, Devices Connected,..). Mimochodom, paradoxom je že aplikácie tretích strán na Windows Phone platforme disponujú oveľa širšou ponukou možnosti. Vybrané aplikácie tretích strán sú dostupné aj pre Android zariadenia.

Funkcia Pokračuj na PC od Microsoftu umožňuje momentálne pokračovať v prehliadaní stránok na vašom Windows PC. Najnovší update (1.1.2), ktorý jed od včera dostupný pre iOS zariadenia prináša okrem novej ikonky aj výrazne vylepšenia po stránke rýchlosti.

Zdroj: Microsoft

Ak sa rozhodnete vyskúšať funkciu na svojom smartfóne a PC tak je potrebné po stiahnutí a nastavení aplikácie nastaviť aj možnosť zdieľania skúsenosti medzi zariadeniami v rámci Windows Nastavení na vašom PC.

Aplikáciu pre iOS zariadenia nájdete tu.

Continue on PC
Continue on PC

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu