ANDROIDNovinky

Microsoft aktualizoval Arrow Launcher. Prináša Fluent Design

V poslednej dobe, akoby Microsoft znovu ožil a roztrhol svoje vrece s aktualizáciami. Okrem častých aktualizácií jeho operačných systémov, nám teraz prináša aj aktualizáciu pre jeho Arrow Launcher, ktorý je dostupný na Android. V poslednej aktualizácií priniesol blur effect, ktorý je obdoba Fluent Design štandardu pre Windows 10. Avšak v porovnaní je jasné, že Fluent Design má viac možností na samotných úprav.

Zatiaľ čo táto aktualizácia obsahuje iba blur effect zo základných 5 prvkov tejto novej štandardy, Microsoft pracuje na integrácií Fluent Design-u aj pre web stránky. Taktiež bude využívať tento štandard pre ich ďalšie aplikácie.

Pre tých, ktorí nevedia, čo je Arrow Launcher. Je to Android launcher vytvorený spoločnosťou Microsoft, ktorý má pôsobiť minimalisticky a má rýchlo poskytnúť dôležité informácie. Môžete používať Bing denné tapety, aby bol váš telefón zaujímavejším. Najlepšou funkciou launcher-a je, že máte všetky vaše súbory, fotky, správy a hovory na jednom mieste. Aktualizácia je dostupná v Google Play.

zdroj: windowslatest.com
Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

zdroj: windowslatest.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close