Windows 10 Mobile

Microsoft aktualizoval aplikáciu Fotografie vo Windows 10, priniesol užitočnú funkcionalitu

Microsoft aktualizoval svoju aplikáciu Fotografie pre používateľov Windows 10 Mobile.

Určite sa vám už stalo, že ste natáčali video mobilom a o niečo dlhšie vám trvalo zachytiť ten moment, na ktorý ste čakali a práve táto aktualizácia aplikácie rieši problém tejto „nudnej“ chvíľky na začiatku (prípadne aj na konci) videa, ktoré je možné po novom jednoducho odstrihnúť.

Samotné použitie tejto funkcionality pritom nie je vôbec zložité. Ako na obrázkoch nižšie môžete vidieť stačí kliknúť na tlačidlo „ceruzky“, zvoliť následne možnosť Trim a už môžete strihať ako sa vám bude ráčiť, samozrejme nezabudnite video následne aj uložiť.

V prípade ak by vám táto aktualizácia neprišla automaticky do vášho telefónu, tak nemusíte váhať a stiahnuť si ju môžete aj vy sami prostredníctvom tohto odkazu.

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu