AplikácieNovinky

Messenger pre Facebook dostal aktualizáciu. Tešiť sa môžeme na nové funkcie

Používate aj vy na dennej báze aplikácie Messenger? Ak áno, tak vás potešíme najnovšou aktualizáciou pre Windows zariadenia, ktorá prinieslo niekoľko noviniek.

Aktualizácia okrem štandardných vylepšení stability a výkonnosti priniesla aj novinku v podobe podpory funkcionality „Mention“, teda upozornenia na to, že niekto vás spomína alebo vy spomínate niekoho. Funkcionalitu určite oceníte pri skupinovom chate, ktoré sú častokrát plné ľudí, ktorých ani nemusíte poznať, resp. nie ste s nimi v aktívnom kontakte. Po novom teda, keď vás niekto spomenie v rámci chatu tak vám vyskočí na smartfóne upozornenie ako môžete vidieť nižšie na obrázku.

Zdroj: windowsblogitalia.com

Aplikáciu aktualizujete cez odkaz nižšie.

Messenger
Messenger
Developer: Facebook Inc
Price: Free

Zdroj: windowsblogitalia.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu