Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Majstrovstvá sú za dverami, sťahujte IIHF 2015

IIHF - 2015

Patríte medzi fanúšikov hokeja? Ak ste si odpovedali kladne, tak by vám v mobile nemala chýbať oficiálna aplikácia IIHF 2015 (International Ice Hockey Federation – IIHF) kde sa dozviete všetko o tohtoročných majstrovstvách v Českej republike. Jedná sa o oficiálnu aplikáciu, ktorú priniesol IIHF spolu s hlavným partnerom Škoda. Aplikácia ponúka plnohodnotný prehľad súťaží, ktoré patria pod záštitu IIHF, teda nájdete tam napríklad už spomínane majstrová sveta v ľadovom hokeji v A kategórii, ale aj do 20 rokov, 18, … Po vybratí súťaže budete mať možnosť prezerania si harmonogramu turnaja, súpisky tímov, ako aj prístup k najaktuálnejším novinkám priamo z dejiska súťaže.

Aplikáciu nájdete samozrejme zadarmo vo Windows Phone Store.

IIHF – 2015
TIP  Zoznámte sa s novým nástrojom na vytváranie screenshotov vo Windows 10
1 komentár
  1. Milanko Hurkala says

    Každý rok ta istá apka len zmenia rok a stále nie sú schopni to urobiť aj v inom jazyku ako v angličtine. Sak nech to spravia v jazyku každého z ucastnikov. Lemry akési.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu