Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Mafia s českým dabingom sa objavila na Steame! Ach… tá nostalgia

Zdoj: Steam

Milovníci hier zbystrite! Stará, dobrá Mafia sa objavila (konečne) na platforme Steam a to aj s českým dabingom Mareka Vašuta.

Bohužiaľ sa však nejedná o identickú verziu hry, jej autorom totiž vypršala licencia na ikonický soundtrack či na pôvodný český dabing, nevadí… aj tak je to jedna z najlepších hier aké kedy uzreli naše oči na monitoroch.

Hru určite netreba nikomu špeciálne predstavovať, a hlavne tým starším ročníkom. Ak by len predsa ste si potrebovali oživiť spomienky, tak hra sa odohráva vo fiktívnom meste Lost Heaven, v ktorom ste sa mohli voľne pohybovať, či už autom alebo pešo. Samozrejme ako podľa názvu tušíte tak ste neboli žiadnym „dobrákom“ v tejto hre, ale plnili ste viacero úloh, ktoré by bežnému človeku boli proti srsti.

Zdroj: Steam

Mimochodom, za hrou stojí český vývojársky tím Illusion Softworks a nájdete ju na tomto odkaze priamo v obchode Steam.

Zdroj: vlastný

TIP  Nie je to Huawei a ani Xiaomi, ale Motorola, ktorá prináša prvý smartfón s podporou 5G technológie. Privítajme Motorolu Z3

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu