NovinkyPC HRY

Mafia s českým dabingom sa objavila na Steame! Ach… tá nostalgia

Milovníci hier zbystrite! Stará, dobrá Mafia sa objavila (konečne) na platforme Steam a to aj s českým dabingom Mareka Vašuta.

Bohužiaľ sa však nejedná o identickú verziu hry, jej autorom totiž vypršala licencia na ikonický soundtrack či na pôvodný český dabing, nevadí… aj tak je to jedna z najlepších hier aké kedy uzreli naše oči na monitoroch.

Hru určite netreba nikomu špeciálne predstavovať, a hlavne tým starším ročníkom. Ak by len predsa ste si potrebovali oživiť spomienky, tak hra sa odohráva vo fiktívnom meste Lost Heaven, v ktorom ste sa mohli voľne pohybovať, či už autom alebo pešo. Samozrejme ako podľa názvu tušíte tak ste neboli žiadnym „dobrákom“ v tejto hre, ale plnili ste viacero úloh, ktoré by bežnému človeku boli proti srsti.

Zdroj: Steam

Mimochodom, za hrou stojí český vývojársky tím Illusion Softworks a nájdete ju na tomto odkaze priamo v obchode Steam.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu