Windows aplikácie

Lumia Panorama

Často sa v diskusiách a recenziách ohľadom výberu telefónu s operačným systémom Windows Phone stretávame s názorom, že najrozumnejšou voľbou sú zariadenia od spoločnosti Nokia, teraz už Microsoft. Nielen kvôli kvalite spracovania, dizajnu, či fotoaparátu. Spomínajú sa hlavne veľmi kvalitné exkluzívne aplikácie pre LUMIA telefóny. A jednu z nich si dnes trocha predstavíme konkrétne Lumia Panorama.

 

Ako už názov napovedá, jedná sa o aplikáciu na vytváranie panorám. Aplikácia nám umožňuje veľmi ľahko a rýchlo zhotoviť panorámu, a následne ju zdieľať na sociálnych sieťach, prípadne odoslať e-mailom, alebo v MMS správe.

Jej použitie je veľmi jednoduché, stačí urobiť prvý záber, a posúvať hľadáčikom podľa pokynov na displeji. Používanie je veľmi prehľadné a intuitívne, a s jeho zvládnutím by nemal mať nikto problém. Po nasnímaní všetkých záberov Vám tieto aplikácia sama veľmi kvalitne spojí, celú panorámu oreže, a môžete ju ihneď zdieľať.

Veľmi pekne je práca s aplikáciou zobrazená na videu našich Kambodžských kolegov.

https://www.youtube.com/watch?v=Cjlj2dvEAeA

Menšou nevýhodou aplikácie je absencia slovenčiny aj češtiny, ale ako som už spomínal, jej používanie je skutočne veľmi jednoduché, takže chýbajúci preklad by nemal predstavovať vážnejší nedostatok.

Aplikácia je k dispozícií zdarma v store. Vyžaduje Windows phone 8 alebo 8.1, a samozrejme je dostupná len pre zariadenia LUMIA. V pamäti Vám zaberie približne 5MB.

 

TIP  Wileyfox PRO opäť začína vyrábať Windows telefóny. Je po nich vraj veľký záujem
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Mne to teda na lumii 930 zle spája fotky…v podstate som ešte nevytvoril normalnu panoramu…

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu