ŠPEKULÁCIE

Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám predstavili zvesti o novo pripravovanej Lumii 940, ktorá podľa mnohých z vás nemohla byť pripravovanou vlajkovou loďou Microsoftu a to z dôvodu, že veľkosť RAM pamäte, ktorá mala byť „len“ 1,5 GB, poklesla o rovných 512 MB RAM oproti súčasnej Lumii 930, ktorá je v momentálne najvýkonnejším smartfónom od Microsoftu (resp. Nokie).

Ale čo čert nechcel , tak pravdepodobne tieto informácie, ktoré sme vám priniesli sú založené na pravde. Včera unikli ďalšie informácie, ktoré potvrdzujú pravdivosť týchto zvestí. Ďalej, unikli aj ďalšie špecifiká, ktoré hovoria o „srdci“ telefónu, ktoré bude tvoriť osemjadrový procesor Snapdragon 810, ktorému bude sekundovať grafický čip Adreno 430, zadný fotoaparát s 20 MP a predný s 5 MP, podpora nahrávania videí v 4K rozlíšení,… Nižšie si môžete pozrieť špecifiká tohto zariadenia bližšie.

Špecifiká pripravovanej Lumie 940
Špecifiká pripravovanej Lumie 940

Tešíte sa aj vy na novo pripravovanú Lumiu 940? Je podľa vás možné, že Microsoft svojej novej vlajkovej lodi „ukusol“ 512 MB RAM pamäte?

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu