Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený

Anatel je brazílsky certifikačný orgán, z ktorého unikli informácie potvrdzujúce existenciu mobilného telefónu z dielne Microsoftu Lumiu 435, o ktorom sme Vás informovali už dávnejšie. O úniku informácií informoval portál phonearena.com. Certifikačný orgán by mal reagovať na žiadosť Microsoftu ešte v priebehu tohto mesiaca, čo je dobrým znamením aj pre nadšencov Windows Phonu, ktoré naznačuje, že predaj tohto zariadenia nie je ďaleko.

105221f5z08tp8d8x0rzvd.jpg.thumb_

Smartphone by mal priniesť na trh oživenie v segmente lacnejších zariadení, pričom do segmentu low-endu prinesie napríklad aj podpodporu dvoch SIM kariet súčasne.  Telefón by mal disponovať 4“ palcovým displejom s rozlíšením 480 x 800 bodov (235ppi), procesorom Qualcomm Snapdragon 200, 512 MB RAM a 5 megapixlovým fotoaparátom.

2 Komentáre
  1. maktoone says

    pravdepodobne kvoli Indii lebo to je trh, ktory este nieje obsadeny Samsungom a kupna sila je tam relativne slaba

  2. Principal says

    Prečo začína Microsoft vyrábať také lacné a nevýkonné mobily. Nechápem ich stratégiu. Žiaden pokrok oproti 520

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu