ŠPEKULÁCIE

VIDEO | Pozrite si 3D ovládanie na údajnej Lumii 1030 (McLaren)

Spomínate si ešte na jeden zo starších článkov „Microsoft pravdepodobne oživuje projekt McLaren. Chystá Lumiu 1030?“, ktorý sme vám priniesli? Písali sme v ňom o (staro)novej Lumii 1030, nástupcovi známej Lumie 1020, ktorá sa hrdí prívlastkom najlepší fotomobil na svete.

Pred pár dňami sa na internete objavilo nové video, v ktorom bol tento nástupca známej Lumie 1020 zachytený. Na videu nižšie si môžete pozrieť Lumiu 1030, resp. pre mnohých známu viac pod označením McLaren (kódové označenie telefónu), na ktorom je zachytené 3D ovládanie, čo malo byť jedno z ďalších hlavných lákadiel tohto zariadenia.

Avšak podľa dostupných informácií by sa toto zariadenie bohužiaľ nemalo nikdy dostať na trh, a to z dôvodu, že vývojári zvolili nevhodnú technológiu pre 3D ovládanie, čo v konečnom dôsledku predražilo celý vývoj telefónu a výsledkom toho bolo údajné zastavenie prác na vývoji zariadenia.

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu