Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Lets Golf2

Lets Golf2 je hra už staršieho dátumu, ktorú niektorý možno hrali na telefónoch bez operačného systému. Ale to nič nemení na tom žeby hra nebola plná zábavy. V hre si môžete vybrať z viacerých postáv, či ženské alebo mužské. Hra obsahuje módy ako kariéra, challenge a voľnú hru. Pri kariérnom móde sa vám odomykajú ďalšie golfové ihriská a vylepšenia postáv, ktoré spočívajú v odomykaní nových vecí na oblečenie alebo golfových palíc, pri ktorých použití sa vám vylepšujú vlastnosti, napríklad dlhší odpal loptičky na väčšiu vzdialenosť alebo sa vám zvyšuje presnosť a podobne.

V hre máte 6 svetových ihrísk ako sú napríklad Anglicko alebo Keňa. V každom svete máte 18 jamiek na hru. Hra nemá multiplayer, ale zabaví aj hranie proti počítačovým protivníkom. Grafická stránka hry nie je špičková, ale na telefón určite dostačujúca.

hra
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Príjemnú zábavu želám.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu