PC HRY

Legendárny Crash Bandicoot je dostupný už aj na PC!

Keď sa povie Crash Bandicoot tak mnohých určite napadne MaxiHra, teda aspoň tých skôr narodených. Jednalo sa o reláciu, ku ktorej sme utekali zo školských lavíc a volali sme do nej s jediným cieľom zahrať si Crasha. Táto hra bola dlho dostupná len pre platformu PlayStation.

Crash Bandicoot je dostupný už aj na ďalších platformách

Začiatkom marca tohto roka sa objavili informácie o tom, že Crash Bandicoot bude dostupný aj na ďalšie platformy ako sú Windows 10, Xbox One a Nintendo. Tak sa teraz aj deje. Dostupný je od piatku tohto týždňa.

Či hra bude úspešná aj na týchto platformách ťažko dnes povedať. Jej cenovka je totiž nastavená relatívne vysoko. Napríklad na Steame hra začína na úrovni 39,99€. V každom prípade Crash Bandicoot bude začína nie od nuly, ale so slušným renomé z minulosti. Či to však bude stačiť k úspechu tak to uvidíme v krátkej budúcnosti.

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
Developer: Vicarious Visions, Iron Galaxy
Price: 39,99 €

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube (GameRiot)

TIP  Aj malé krajiny dokážu v hernom priemysle urobiť dieru do sveta počítačových hier. SCUM hlási takmer 1 milión predaných kópií
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu